Selinoks Paslanmaz Evye
 
KURUMSAL
Firmamız Selinoks, ticari faaliyetlerine 1989 yılında, paslanmaz çelik ithalatı ve yurt içi dağıtımı olarak başlamış olup, 1996 yılında "LİMİTED" şirket olarak yapılanmış ve kurumlaşma yolunda ilk adımını atmıştır. 2001 yılından itibaren paslanmaz çelik alanındaki ticari ve sektörel birikimini imalata yonlendirilmis ve halen Çatalca'daki 4.500 m2'lik kapalı tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Evye tesislerinin üretim kapasitesi aylık 60,000 adet olup, üretiminin yaklaşık %90'ını AB, Kuzey Afrika ve Orta Asya ülkelerine ihraç etmektedir.

Ürün kalitesi, misyonu ve vizyonu ile kısa sürede sektöründe saygın ve lider bir şirket konumuna geçmeyi başaran Selinoks, uzman kadrosuyla, profesyonel hizmet ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışını temel prensip haline getirmiştir.

2007 yılı itibari ile yurtiçi pazarındaki yerini genişleterek, “kalite ve estetik” denildiğinde akla gelen ilk marka olmayı hedefleyen Selinoks, dünyadaki en son yenilikleri yakından takip ederek, yurtiçi pazarına kazandırdığı innovasyonlarla bir “trendsetter” olmayı amaçlamaktadır.

CopyRight 2013. Her Hakkı Saklıdır.